Mūsų teikiamos paslaugos apima pilną pardavimų skyriaus darbą.Our services cover the full sales department work, starting with the strategic plans or consultation.

PaslaugosServices

B2C-pardavimai
Patarimai
Pardavimai-telefonu
Pardavimu-strategija
B2B-pardavimai
Apie-Mus
Pardavimu-vadybininko-atlyginimas
Pardavimai

Mūsų teikiamos paslaugos apima pilną pardavimų skyriaus darbą.Our services cover the full sales department work, starting with the strategic plans or consultation.

PaslaugosServices

B2C-pardavimai
Patarimai
Pardavimai-telefonu
Pardavimu-strategija
B2B-pardavimai
Apie-Mus
Pardavimu-vadybininko-atlyginimas
Pardavimai
Paslaugos

Mūsų teikiamos paslaugos apima pilną pardavimų skyriaus darbą, pradedant strateginių planų sudarymu ar konsultacijomis, baigiant – koučingu ar tiesiog pardavimo darbuotojų atrankomis, jų “Head-hunting’u”. Pardavimai – viena svarbiausių (o daugelyje įmonių net pati svarbiausia) grandžių įmonėje, tačiau ne visąlaik jai skiriamas pakankamas dėmesys. Todėl mes, turėdami didžiulę patirtį pardavimuose, pardavimo strategijų kūrime, jų vykdyme, darbe su pardavimų komandomis, jų vadovais, pardavimo specialistų “Head-hunting’e” – esame tam, kad padėtume mūsų klientams rasti tinkamus sprendimus.
Teikiame šias paslaugas:

  • Pardavimų ir marketingo strategijų kūrimas, konsultacijos, analizės, vykdymo užtikrinimas, pardavimų efektyvumo auditas, pardavimų efektyvumo sprendimai. Viskas prasideda nuo strategijos, jos turėjimo, aiškių planų, žinojimo, kas yra už tai atsakingas, priežiūros, kontrolės ir vykdymo. Tad labai svarbu ne tik turėti pardavimų strategiją, bet ja ir vadovautis, siekiant įmonės finansinių tikslų. Dažnai nutinka taip, kad net turint strategiją, kažkas neveikia. Tam reikalingos analizės, auditas “iš šono”, kad būtų galima įvertinti ir pasiūlyti tinkamus sprendimus strategijos įgyvendinime, arba tiesiog jos keitime;
  • Pardavimų mokymai: pardavimų mokymai vadovams, pardavimų mokymai vadybininkams, pardavimų mokymai komandoms, pardavimų mokymai įmonėms, marketingo mokymai darbuotojams. Čia mokymus galima segmentuoti į kur kas detalesnį pasiskirstymą: aktyvių pardavimų mokymai, klientų aptarnavimo mokymai, slaptas pirkėjas, paslaugų pardavimo mokymai, prekių pardavimo mokymai, pardavimo telefonu mokymai, telemarketingo mokymai, pardavimo susitikimų metu mokymai ir t.t. Mokymai galimi tiek vadovams, tiek vadybininkams, pagal konkretų įmonės poreikį. Mokymai daromi vienos-dviejų dienų trukmės, pasikartojantys tam tikru periodiškumu. Kiekvienu atveju parenkami ir pasiūlomi mokymai, atitinkantys užsakovo ir jo darbuotojų lūkesčius.
  • Pardavimo ir marketingo darbuotojų atranka, paieška, “Head-hunting’as”. Didžioji dalis mūsų surandamų darbuotojų yra “Head-hunting’o” pagalba. Žinant, kad rinkoje susiklosčiusi situacija, kai darbuotojų poreikis yra didesnis nei darbdavių – dažnai neužtenka pasitalpinti CV duomenų bazėje ir laukti, kol „įkris“ šimtai kandidatų. Todėl mes dirbame taip: kandidatai surandami per mūsų turimą duomenų bazę, rekomendacijas, bei kitus “Head-hunting’o” šaltinius, žinant, ko tiksliai tikisi darbdavys iš potencialaus kandidato.
  • Lyderystės, motyvacijos, savi-motyvacijos mokymai. Dažnai pardavimuose reikia “restart‘o” tam, kad žmonių noras dirbti ir siekti aukštų rezultatų būtų maksimalus ir pardavimai vėl pasiektų reikiamas aukštumas. Todėl labai svarbu, ne tik standartiniai pardavimo mokymai, bet ir motyvacija, savi-motyvacija, lyderystė. Svarbu, kaip dirba komandų vadovai, kaip jie “uždega” komandas bendram tikslui ir rezultatui. Didesnį efektą galima pasiekti būtent tokių mokymų dėka.
Top

Voodoosales Lyderystė

Įsivaizduokite idealią savo dieną: Jūs ateinate į darbą ir Jums nereikia žiūrėti, kaip Jūsų komandos vykdo iškeltus pardavimų tikslus.