Buhalteris (-ė)

by Saulius
Darbo sritis: Buhalterija Finansai
Vieta: Vilnius

Darbo aprašymas

Ieškome buhalterio (-ės) pasaulinei rinkos tyrimų ir verslo konsultacijų įmonei darbui Vilniuje. Įmonė – savo srities lyderiai glaudžiai bendradarbiaudami su klientais teikia aukščiausios kokybės informaciją, analizę, įžvalgas daugiau nei 70 pasaulio šalių. Įmonėje Lietuvoje dirba virš 100 savo srities profesionalų.

Kokie bus jūsų darbai?

  • Įmonės buhalterinės apskaitos vedimas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
  • Įstatymuose numatytų mokesčių teisingas bei savalaikis apskaičiavimas ir mokėjimas, mokestinių ataskaitų rengimas ir teikimas įmonės vadovybei ir valstybinėms institucijoms;
  • Apskaitos politikos įgyvendinimas ir tobulinimas, procesų optimizavimas;
  • Finansinių ir veiklos duomenų sisteminimas ir kokybės užtikrinimas;
  • Bendradarbiavimas su vidaus ir išorės auditoriais;
  • Kitų finansinių vadovo nurodymų vykdymas bei pagalba.

Reikalavimai:

Kokio profesionalo ieškome?

  • Turinčio nemažesnę kaip 3 metų buhalterio patirtį;
  • Žinančio LR įstatymus, susijusius su apskaita bei mokesčiais, verslo apskaita bei tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus;
  • Gebančio greitai įsisavinti naujas apskaitos sistemas;
  • Gebančio savarankiškai priimti sprendimus, logiškai veikti stresinėse situacijose;
  • Gebančio organizuoti buhalterijos darbus, jų atlikimą laiku;
  • Turinčio puikius darbo kompiuteriu įgudžius, pažengusio Excel vartojime;
  • Turinčio patirties su Hansa World apskaitos programa (būtų didelis privalumas);
  • Imlaus, atsakingo, reiklaus, savarankiško, lankstaus ir sąžiningo;
  • Turinčio gerus anglų kalbos įgūdžius (raštu ir žodžiu).

Ką mes siūlome?

  • Įdomų, atsakingą darbą;
  • Puikias sąlygas savirealizacijai, tobulėjimui;
  • Konkurencingą atlygį bei visas socialines garantijas;
  • Puikią biuro vietą su gražiais miesto ir parko vaizdais.

Uždarbio galimybės: nuo 1800 Eur. brutto.

Kandidatuokite per sistemą arba tiesiogiai siųsdami savo CV ir trumpą prisistatymą el. paštu.

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu.

Top