Komercijos direktorius (-ė)

by Saulius

Darbo aprašymas

Ieškome komercijos direktoriaus (-ės) lyderio pozicijas rinkoje užimančiai gamybinei įmonei, dirbti Vilniuje su Lietuvos ir eksporto rinkomis. Įmonė turinti stiprų investuotojų užnugarį, bei šiuolaikiškas gamybos technologijas, siūlanti sprendimus Lietuvoje ir Europoje.

Kokie bus jūsų darbai?

• Užtikrinti efektyvią pardavimų ir marketingo skyriaus veiklą įmonės viduje ir su partneriais;

• Kartu su vadovų komanda dirbti strategijų, taktinių veiksmų ir einamų procesų kūrime ir tobulinime;

• Dalyvauti tiesioginiuose pardavimuose ir derybose su užsienio ir Lietuvos klientais;

• Ieškoti nestandartinių sprendimų įmonės pardavimų ir plėtros klausimais.

Reikalavimai:

Kokio profesionalo ieškome?

  • Energingo ir aktyvaus, nebijančio prisiimti atsakomybės už komandos rezultatus;
  • Turinčio bent 4 metų pardavimų patirtį Vakarų Europos rinkose;
  • Gerai suprantančio gamybinius procesus, gebančio įkvėpti bei motyvuoti komandą rezultatams;
  • Laisvai bendraujančio anglų ir rusų kalbomis tiek žodžiu, tiek raštu (c1). Kitos užsienio kalbos būtų didelis privalumas;
  • Reprezentatyvaus, gebančio profesionaliai atstovėti įmonės interesus darbe su užsienio ir Lietuvos klientais;
  • Norinčio ir galinčio dalį laiko praleisti komandiruotėse, plečiant eksporto rinkas.

Ką mes siūlome?

  • Įdomų, atsakingą bei nuolatinio tobulėjimo reikalaujantį darbą;
  • Kompetentingą vadovų komandą, pasiruošusią dirbti bendro tikslo vardan;
  • Motyvuojanti darbo užmokestį ir kitas skatinamąsias priemones.
  • Galimybę augti ir auginti kartu su patikima komanda.

Uždarbio galimybės: nuo 3000 Eur. brutto. + bonus

Kandidatuokite per sistemą arba tiesiogiai siųsdami savo CV ir trumpą prisistatymą el. paštu:

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu.

Top