Pardavimų direktorius (-ė)

by Saulius

Darbo aprašymas

Ieškome pardavimų direktoriaus (-ės) lyderio pozicijas rinkoje užimančiai autovežių įmonei, dirbti Kaune su Vakarų Europos šalimis. Įmonė lietuviško kapitalo, patenkanti į top10 didžiausių šioje rinkoje. Įmonės veiklos geografija – Vakarų Europa.

Kokie bus jūsų darbai?
• Užtikrinti efektyvią Vakarų Europos pardavimų skyriaus veiklą įmonės viduje ir su partneriais;
• Kartu su vadovų komanda dirbti strategijų, taktinių veiksmų ir einamų procesų kūrime ir tobulinime;
• Dalyvauti tiesioginiuose pardavimuose ir derybose su TOP klientais;
• Ugdyti ir plėsti pardavimų komandą.

Reikalavimai:

Kokio profesionalo ieškome?

  • Energingo ir aktyvaus, nebijančio prisiimti atsakomybės už komandos rezultatus;
  • Turinčio bent 5 metų pardavimų logistikos/transporto paslaugų Vakarų Europos rinkose patirties;
  • Gerai suprantančio logistikos ir transporto paslaugų procesus, gebančio įkvėpti bei motyvuoti komandą rezultatams;
  • Laisvai bendraujančio anglų kalba tiek žodžiu, tiek raštu (c1). Kitos užsienio kalbos būtų didelis privalumas.
  • Reprezentatyvaus, gebančio profesionaliai atstovėti įmonės interesus darbe su TOP lygio pasauliniais klientais.

Ką mes siūlome?

  • Įdomų, atsakingą bei nuolatinio tobulėjimo reikalaujantį darbą;
  • Kompetentingą vadovų komandą, pasiruošusią dirbti bendro tikslo vardan;
  • Motyvuojanti darbo užmokestį ir kitas skatinamąsias priemones.
  • Galimybę augti kartu su patikima komanda.

Uždarbio galimybės: nuo 3300 Eur. brutto.

Kandidatuokite per sistemą arba tiesiogiai siųsdami savo CV ir trumpą prisistatymą el. paštu:

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu.

Top