Transporto paslaugų įmonės vadovo Rygoje

by Saulius

Darbo aprašymas

Ieškome entuziastingo (-os) įmonės vadovo (-ės), turinčio transporto/logistikos ir pardavimų patirties, darbui Latvijoje, Rygoje logistikos įmonėje priklausančioje dideliai įmonių grupei. Įmonė lietuviško kapitalo, viena didesnių rinkos žaidėjų. Įmonės veiklos geografija – Vakarų Europa ir NVS šalys.

Kokie bus Jūsų darbai?

• Užtikrinti tolimesnę įmonės plėtrą;

• Dirbti ties pardavimų auginimu ir klientų pritraukimu;

• Kartu su vadovų komanda dirbti strategijų, taktinių veiksmų ir einamų procesų kūrime ir tobulinime;

• Inicijuoti įmonės tobulinimo ir efektyvinimo procesus;

• Suvaldyti finansinius srautus, būti orientuotam į pelningą įmonės veikimo užtikrinimą.

Reikalavimai:

Kokio profesionalo ieškome?

  • Aktyvaus, energingo ir entuziastingo, nebijančio prisiimti atsakomybės už kolektyvo ir įmonės rezultatus;
  • Turinčio bent 4 metų vadovavimo darbo patirties logistikos/transporto paslaugų įmonės efektyviame valdyme ir pardavimuose;
  • Turinčio strateginį mąstymą, gerai suprantančio logistikos ir transporto paslaugų procesus, gebančio įkvėpti bei motyvuoti komandą rezultatams;
  • Laisvai bendraujančio anglų ir rusų kalbomis tiek žodžiu, tiek raštu. Kitos užsienio kalbos būtų didelis privalumas.

Ką mes siūlome?

  • Įdomų, atsakingą bei nuolatinio tobulėjimo reikalaujantį darbą;
  • Kompetentingą vadovų komandą, pasiruošusią dirbti bendro tikslo vardan;

Uždarbio galimybės: nuo 4’200 Eur. brutto. plius vadovo paketas.

Kandidatuokite per sistemą arba tiesiogiai siųsdami savo CV ir trumpą prisistatymą el. paštu:

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu.

Top