Viešųjų pirkimų specialistas (-ė)

by Saulius

Darbo aprašymas

Ieškome viešųjų pirkimų specialisto (-ės) tarptautinės įmonių grupės įmonei dirbančiai turizmo sektoriuje (skrydžiai, kelionės, apgyvendinimas) darbui Vilniuje. Įmonė – vieni iš lyderių glaudžiai bendradarbiaudami su turizmo paslaugų tiekėjais iš viso pasaulio teikia patikimas paslaugas verslo, valstybiniam ir privačiam sektoriui.

Kokie bus jūsų darbai?

  • Naujų konkursų apžvalga;
  • Bendravimas su kolegomis dėl kainų pateikimo;
  • Informacijos rinkimas apie klientų pasitenkinimą;
  • Informacijos stebėjimas CVP ir Mercell sistemose;
  • Viesųjų konkursų medžiagos ir projektų rengimas;
  • Kitų vadovo nurodymų vykdymas bei pagalba.

Reikalavimai:

Kokio profesionalo ieškome?

  • Turinčio nemažesnę kaip 3 metų viešuosiuose pirkimuose patirtį;
  • Žinančio viešųjų pirkimų specifiką ir subtilybes;
  • Gebančio greitai įsisavinti naują informaciją;
  • Gebančio savarankiškai priimti sprendimus, logiškai veikti skirtingose situacijose;
  • Gebančio organizuoti viešųjų pirkimų darbus, jų atlikimą laiku;
  • Turinčio puikius darbo kompiuteriu įgudžius;
  • Imlaus, atsakingo, reiklaus, savarankiško, lankstaus ir sąžiningo;
  • Turinčio gerus anglų kalbos įgūdžius (raštu ir žodžiu);
  • Turinčio patirties turizmo sektoriuje (privalumas).

Ką mes siūlome?

  • Įdomų, atsakingą darbą;
  • Puikias sąlygas savirealizacijai, tobulėjimui;
  • Konkurencingą atlygį, bei visas socialines garantijas.

Uždarbio galimybės: nuo 1950 iki 2500 Eur. brutto.

Kandidatuokite per sistemą arba tiesiogiai siųsdami savo CV ir trumpą prisistatymą el. paštu.

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu.

Top