Galvų medžioklė

Tiesioginė darbuotojų paieška

personalo-darbuotoju-atranka

Galvų medžioklė, tai išskirtinai sudėtinga darbuotojų paieška, pasitelkiant tiesioginį kontaktavimą, darbo pozicijos siūlymą telefonu ar susitikimo metu. Galvų medžioklė yra viena sudėtingiausių, brangiausių, tačiau tikslingiausių profesionalių darbuotojų paieškos formų. Kur kas lengviau yra patalpinti skelbimą darbo skelbimų portale ir tikėtis, kad tinkami kandidatai atsiųs Jums savo CV bei iš jų pasirinksite reikiamą. Tačiau čia yra daug savitų niuansų. Pirmiausia, dažnai tinkamų CV galite nesulaukti nė vieno. Tai gali būti dėl keleto priežasčių: patalpinote į skelbimų portalą, kuris neturi susidomėjimo, Jūsų skelbimas neturi susidomėjimo, o galbūt tiesiog Jūsų įmonė nėra patraukli rinkoje. Galimos ir kitos priežastys: nekonkurencingas uždarbis, labai aukšti reikalavimai, konkrečių specialistų didelis trūkumas, sezoniškumas ir pan.

Čia Jums gali padėti galvų medžioklė, tiesioginė paieška. Galvų medžioklę galite atlikti tiek patys, tiek pasikviesti į pagalbą darbuotojų paieškos, galvų medžioklės agentūrą, kuri Jums padės rasti tinkamus kandidatus. Būtina suprasti tik viena, jog galvų medžioklė veiks tik tada, jeigu Jūsų pasiūlymas rinkoje bus patrauklesnis už rinkos vidurkį. Jeigu tikėsitės “sumedžioti” kompetentingą savo srities profesionalą siūlydami rinkos vidurkį ar net mažiau, Jūsų tikimybės susimedžioti darbuotoją bus nulinės.

Galvų medžioklės principas leidžia pasiekti visiškai tikslinius darbuotojus. Agentūra, kuri atliks galvų medžioklę, gali susisiekti su Jūsų konkurentų darbuotojais ar bet kuriais kitais rinkoje dirbančiais asmenimis, kurie Jums gali būti tinkami, žinoma, jeigu Jūs galėsite pasiūlyti daugiau ir geriau nei įmonė, kurioje dirba šiuo metu darbuotojas.

Neretai iš karto sumedžioti konkretų darbuotoją nėra paprasta. Tam reikia laiko, per kurį galvų medžiotojas kontaktuoja su kandidatu, esant poreikiui kažkiek laiko išlaukia, tada vėl kontaktuoja, kviečiasi kavos ar pietų, aptaria galimybes, pristato įmonės poziciją ir patrauklumą.

Galvų medžioklė veikia tik specialistams ir vadovams. Galvų medžioklę galima atlikti tik tada, jeigu tikrai turite ką pasiūlyti potencialiam kandidatui daugiau ir geriau. Kitu atveju galvų medžioklė Jums bus per brangi ir nenaudinga.

 

Svarstote apie darbuotojų paiešką ar galvų medžioklę? Mes galime Jums padėti. Susisiekite su mumis ir aptarsime visas darbuotojų paieškos ar galvų medžioklės alternatyvas ir galimybes. Turime didelę patirtį galvų medžioklėje, tiesioginėje darbuotojų paieškoje, žinome, kaip pasiekti reikiamus savo srities profesionalus. Tačiau nepamirškite, kad galvų medžioklė yra brangi ir kartais gan ilgalaikė paslauga, nes nebūtinai Jus dominantis profesionalas bus susidomėjęs ar iškart susidomės Jūsų įmone.

Top