Galvų medžioklė

Tiesioginė darbuotojų paieška

personalo-darbuotoju-atranka

Galvų medžioklė – tai profesionalų ir specialistų suradimo būdas įmonėms, kai reikia tikslinių kandidatų su tam tikromis žiniomis ar gebėjimais. Galvų medžioklė tai darbuotojų paieška, pasitelkiant tiesioginį kontaktavimą, darbo pozicijos siūlymą telefonu ar susitikimo metu. Galvų medžioklė yra viena sudėtingiausių, brangiausių, tačiau tikslingiausių profesionalių darbuotojų paieškos formų. Kur kas lengviau yra patalpinti skelbimą darbo skelbimų portale ir tikėtis, kad tinkami kandidatai atsiųs Jums savo CV bei iš jų pasirinksite reikiamą. Tačiau čia yra daug savitų niuansų. Pirmiausia, dažnai tinkamų CV galite nesulaukti nė vieno. Tai gali būti dėl keletos priežasčių: patalpinote į skelbimų portalą, kuris neturi susidomėjimo, Jūsų skelbimas neturi susidomėjimo, o galbūt tiesiog Jūsų įmonė nėra patraukli rinkoje. Galimos ir kitos priežastys: nekonkurencingas uždarbis, labai aukšti reikalavimai, konkrečių specialistų didelis trūkumas, sezoniškumas ir pan.

VoodooSales dirba su šiomis pozicijomis:

  • TOP, vidurinės ir žemiausios grandies vadovų galvų medžioklė, atrankos;
  • Valdybos narių, partnerių atrankos, galvų medžioklė;
  • IT sektoriaus profesionalų (programuotojai, architektai, inžinieriai, sistemų administratoriai, projektų vadovai ir kiti) galvų medžioklė ir atrankos;
  • Pardavimų, komercijos, pirkimų, marketingo profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
  • Finansų profesionalų (finansų vadovai, buhalteriai, apskaitininkai, analitikai) galvų medžioklė, atrankos;
  • Kitų sričių profesionalų (inžinieriai, projektuotojai, gamybos, pamainų vadovai, klientų aptarnavimo specialistai ir pan.) galvų medžioklė, atrankos.

Galvų medžioklę galite atlikti tiek patys, tiek pasikviesti į pagalbą darbuotojų paieškos, galvų medžioklės agentūrą, kuri Jums padės rasti tinkamus kandidatus. Būtina suprasti tik viena, jog galvų medžioklė veiks tik tada, jeigu Jūsų pasiūlymas rinkoje bus patrauklesnis už rinkos vidurkį. Jeigu tikėsitės “sumedžioti” kompetentingą savo srities profesionalą siūlydami rinkos vidurkį ar net mažiau, Jūsų tikimybės susimedžioti darbuotoją bus nulinės. Išimtis gali būti nebent jeigu įmonė, kuriai medžiojami profesionalai turi labai patrauklų vardą rinkoje, karjeros galimybes arba išskirtinai žinomus vadovus – lyderius, dėl kurių ateina nauji darbuotojai.

Galvų medžioklės principas leidžia pasiekti visiškai tikslinius darbuotojus. Mes galime susisiekti su Jūsų konkurentų darbuotojais ar bet kuriais kitais rinkoje dirbančiais asmenimis, kurie Jums gali būti tinkami, žinoma, jeigu Jūs esate ar galėsite būti vienai ar kitaip patrauklesni rinkoje nei įmonė, kurioje dirba šiuo metu darbuotojas.

Neretai iš karto sumedžioti konkretų darbuotoją nėra paprasta. Tam reikia laiko, per kurį galvų medžiotojas kontaktuoja su kandidatu, esant poreikiui kažkiek laiko išlaukia, tada vėl kontaktuoja, kviečiasi kavos ar pietų, aptaria galimybes, pristato įmonės poziciją ir patrauklumą.

Svarstote apie darbuotojų paiešką ar galvų medžioklę? Mes galime Jums padėti. Susisiekite su mumis ir aptarsime visas darbuotojų paieškos ar galvų medžioklės alternatyvas ir galimybes. Turime didelę patirtį galvų medžioklėje, tiesioginėje darbuotojų paieškoje, žinome, kaip pasiekti reikiamus savo srities profesionalus.

 

VISUS DARBO PASIŪLYMUS RASITE ČIA

Top