Personalo atranka, personalo paieška

Darbuotojų paieška, darbuotojų atranka

Personalo / darbuotojų paieškos, atrankos, galvų medžioklės paslaugos:

darbo-rinka
 • Visų lygių vadovų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • IT profesionalų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Pardavimo specialistų ir profesionalų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Marketingo specialistų ir profesionalų paieška, atranka, galvų medžioklė;
 • Finansų sektoriaus darbuotojų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Personalo darbuotojų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Kitų sričių ir sektorių atranka, paiešką, galvų medžioklė;
 • Konsultacijos atlyginimo, motyvacinių sistemų sudarymo klausimais;
 • Testavimas Profile XT asmenybiniais testais, konsultacijos, išvados, siūlymai;
 • Konsultacijos atrankų, galvų medžioklės klausimais;
 • Mokymai atrankų, tikslinių klausimų uždavimo, tikslinių sistemų naudojimo atrankos procesams.

Personalo atranka, personalo paieška arba dar kitaip darbuotojų atranka, darbuotojų paieška – neretai nelengvas procesas įmonės viduje norint rasti tinkamus savo srities profesionalus.

Dirbame su visa kvalifikuota profesionalų atranka ir galvų medžiokle visoje Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Esant poreikiui nuotoliniu būdu atrankas, galvų medžioklę atliekame ir kitose šalyse.

Skirtingos įmonės renkasi skirtingas taktikas rasti tinkamą personalą. Vieni talpina skelbimus į skelbimų portalus, kiti ieško per tiesioginę paiešką, treti pasikliauja vidiniais resursais ir darbuotojų rekomendacijomis, dar kiti renkasi agentūrų paslaugas. Agentūros vėlgi turi skirtingos kvalifikacijos darbuotojus ir galimybes. Vieni labiau dirba atrankų principu, kiti didesnį dėmesį skiria galvų medžioklei.

Įmonėms pačioms norint rasti tinkamą darbuotoją užtrunka nemažai laiko ir pastangų. Kaip žinia, Lietuvoje paskutiniu metu itin trūksta kompetentingų darbuotojų, turinčių reikiamą patirtį ir išsilavinimą. Ypatingai didelis trūkumas jaučiamas pardavimų, projektų valdymo, eksporto ir informacinių technologijų sektoriuose. Pardavimuose tinkamų darbuotojų trūksta pradedant klientų aptarnavimu ar asistentais ir baigiant vadovais. Norint surasti tinkamą savo srities profesionalą, reikia pasitelkti kur kas daugiau galimų variacijų nei skelbimai skelbimų portaluose. Kaip žinia, dažnai skelbimų portaluose lankosi tie, kurie jau yra nusivylę darbu, darbdaviu ir kartais apskritai nelabai norintys dirbti. Tad personalo paieška ar darbuotojų atranka dedant skelbimus skelbimų portaluose ir ieškant didesnę kvalifikaciją turinčių profesionalų gali užtrukti ir pusmetį ar net metus, kol randamas tinkamas darbuotojas. Na, nebent imsite tą, kas atsiųs Jums CV, nežiūrint kokio specialisto Jums iš tikro reikia.

Tačiau yra ir kitų alternatyvų, kaip galima pagreitinti personalo atranką (paiešką). Pagalbininku gali tapti personalo atrankos (darbuotojų paieškos) agentūros, kurios turi savo duomenų bazes ar užsiima darbuotojų galvų medžiokle, vertina rekomendacijomis. Savo ruožtu tokias paslaugas teikia ir VoodooSales komanda. Mes specializuojamės vadovų, IT profesionalų (programuotojų, inžinierių, developerių ir pan.) projektų vadovų, pardavimo ir marketingo profesionalų atrankose, personalo paieškoje, galvų medžioklėje. Turime išskirtinai didelę ekspertinę patirtį būtent vadovų, pardavimo, marketingo, IT personalo paieškoje, galvų medžioklėje. Kadangi žinome, kad skelbimai gali būti tik pagalbinė priemonė surandant tinkamus darbuotojus, mes užsiimame galvų medžiokle, tikriname rekomendacijomis, atliekame personalo (darbuotojų) atranką.

Kitaip tariant atliekame pilną atrankos procesą. Mums labai svarbu rekomendacijos, tad kandidatus patikriname pasitikslindami informaciją apie juos pas ankstesnius darbdavius, kolegas, partnerius. Personalo paiešką ir atranką palengvina ir kartu turi įtaką įmonės, kuriai ieškomas darbuotojas įvaizdis ir esama rinkos padėtis. Jeigu įmonėje yra dažna darbuotojų kaita arba “pašlijęs” įvaizdis, rasti tokiai įmonei tinkamus darbuotojus tampa kelis ar net keliolika kartų sunkiau. Tad prieš pradėdami dirbti su konkrečia įmone ties personalo atranka (darbuotojų paieška), mes įsivertiname ir įmonės situaciją rinkoje.

Paprastai, norint atlikti tinkamą darbuotojų atranką ir įdarbinti sėkmingai kandidatą, procesas užtrunka 2-4 mėnesius (nuo tos dienos kai startuojame iki dienos kol darbuotojas pradeda dirbti pas užsakovą). Per tą laiką atliekama galvų medžioklė, sudominami tinkami kandidatai, atliekama personalo paieška, darbuotojų atranka, patikrinamos rekomendacijos ir tik tada kandidatas pristatomas darbdaviui. Susitikimo su darbdaviais metu svarbu, kad sutaptų darbdavių ir kandidatų vertybės, požiūris į darbą, atsakomybes. Tik tokiu atveju rekomenduojame tolimesnius susitikimus tarp potencialaus darbdavio ir darbuotojo. Iš esmės viskas prasideda nuo vertybių, tad atliekant personalo (darbuotojų) atranką, paiešką labai svarbu įsivertinti įmonės ir kandidatų vertybes. Jos tarsi pamatas, kuris lemia tolimesnį bendravimą ir požiūrį vienų į kitus. Nereikia pamiršti, žinoma, ir uždarbio. Jis turi būti motyvuojantis, konkurencingas. Ypač tai svarbu pardavimuose. Nes jeigu Jums reikia kompetentingo ir gebančio parduoti pardavimo profesionalo, tai ir uždarbis jam turi būti siūlomas atitinkamai konkurencingas.

Jeigu svarstote personalo atrankos, darbuotojų atrankos, personalo paieškos klausimais ir nesate tikri, ar turite pakankamai laiko ir galimybių rasti tinkamus kandidatus (arba jau pabandėte ir supratote, kad rasti tinkamą kandidatą nelengva), susisiekite su mumis – pabendrausime, atsakysime Į Jums rūpimus personalo atrankos, darbuotojų atrankos, personalo paieškos klausimus ir galbūt Jūs nuspręsite, kad užsakyti šias paslaugas per mus Jums apsimoka labiau nei skirti savo asmeninį laiką personalo paieškai, darbuotojų atrankai.

Spauskite čia ir pabendraukime. Esame tikri, kad rasime Jums tinkamiausius sprendimus.

Top