Šiuo metu ieškome

Vadovų, pardavimo, marketingo profesionalų paieška

VADOVAVIME

🔴 Įmonės direktoriaus didelei transporto/logistikos paslaugas teikiančiai LT kapitalo įmonei Vilniuje darbui funkciniu ir taktiniu lygmeniu. Ryžtas, strateginis mąstymas, procesai, taktinių veiksmų vykdymo užtikrinimas didelėms komandoms, bei patirtis transporto/logistikos sektoriuje būtinybė. 

🔴 Pardavimų telefonu komandos vadovo tarptautinėje įmonėje darbui Vilniuje su NVS ir Baltic rinkomis (b2b). Darbas su komanda, jos ugdymas, aktyvūs pardavimai telefonu. Būtina patirtis komandos koordanavime, aktyviuose telefoniniuose pardavimuose, labai geros rusų kalbos ir geros anglų kalbos žinios, komandiškumas, orientacija į rezultatą. 

🔴 Pardavimų vadovo (FTL) didelei transporto/logistikos paslaugas teikiančiai LT kapitalo įmonei Vilniuje darbui su komandos ugdymu, priežiūra, tiesioginiais pardavimais. Ryžtas, komandiškumas, bei pardavimų patirtis transporto/logistikos sektoriuje – būtinybė. 

PROJEKTŲ VALDYME, VADYBOJE:

🔴 Transporto vadybininko darbui su Olandijos rinka didelėje transporto/logistikos paslaugas teikiančioje įmonėje Vilniuje (b2b). Būtinas geras Olandų kalbos suvokimas ir pareigybinė patirtis (bet kurio sektoriaus) dirbant su Olandijos rinka, noras ir galimybės dalį laiko praleisti Olandijoje (komandiruotėse) pas partnerius.

🔴 Ekspedicijos vyr. vadybininko darbui su Europos rinka, krovinių biržomis, vežėjais, krovinių pakrovimo organizavimu didelėje Transporto/Logistikos įmonėje Vilniuje. Būtinas geras anglų kalbos mokėjimas ir patirtis su Europos rinkomis. Patirtis su NVS rinkomis – didelis privalumas. 

🔴 Transporto maršrutų planuotojo (s) darbui didelėje Transporto/Logistikos įmonėje Vilniuje. Būtina patirtis transporto maršrutų planavime ir optimizavime, loginis mąstymas, anglų ir rusų kalbų mokėjimas. 

PIRKIMAI:

🔴 Lenkiškai kalbančio pirkimų vadybininko Vilniuje arba Šiauliuose (B2B). Būtinas geras lenkų kalbos mokėjimas, patirtis pirkimuose, pirkimo procesų ir derybinių įgūdžių turėjimas. 

IT, IT KONSULTAVIMAS:

🔴 IT sistemų diegimo konsultanto tarptautinėje įmonėje darbui Vilniuje (b2b). Darbas su klientais, IT sprendimų kuriant sąsajas duomenų perdavimui tarp ERP sistemų ir logistikos platformos, užduočių formulavimas, identifikavimas, vykdymas, klientų konsultacija, tinkamų sprendimų radimas. Būtina patirtis dirbant su IT projektais logistikos įmonėse arba logistikos procesų geras suvokimas, savarankiškumas, geros anglų ir rusų kalbų žinios. 

PARDAVIMUOSE:

🔴 Pardavimų vadybininko didelėje Vokiško kapitalo įmonėje Vilniuje darbui field sales pozicijoje su Lietuvos klientais. Pageidautina patirtis logistikoje, procesų suvokimas, aktyvumas, noras ir gebėjimai ieškoti naujų klientų, geros anglų kalbos žinios, noras ir galimybės vykti pas klientus Lietuvoje. 

🔴 Aktyvių pardavimų vadybininko (junior) pozicija Aviacijos įmonėje Vilniuje (b2b). Būtinos geros anglų kalbos žinios, komersanto gyslelė, aktyvumas, bent poros metų aktyvių pardavimų patirtis. 

🔴 Eksporto pardavimų vadybininko (ės) darbui su UK rinka langų sektoriaus gamybos įmonėje Kauno rajone (b2b). Patirtis eksporte, ir langų sektoriuje, techninis/inžinerinis išsilavinimas – didelis privalumas. Būtinas geras anglų kalbos mokėjimas, aktyvumas ir noras dirbti pardavimuose/eksporte. 

🔴 Pardavimų projektų vadovo (ės) darbui reklamos pardavimuose, didelėje reklamos sklaidos įmonėje Vilniuje darbui su viešaisiais konkursais (b2g). Privalumai: pardavimų patirtis b2g sektoriuje, reklamos rinkos suvokimas, kūrybiškumas, aukštas atsakokybės ir iniciatyvumo laipsnis.

🔴 Pardavimų vadybininko (ės) darbui Vilniuje su ekspedijavimo paslaugų pardavimais NVS rinkose (b2b) Ekspedicijos paslaugų įmonėje. Būtinas geras rusų kalbos mokėjimas, patirtis logistikos/ekspedijavimo paslaugų pardavime NVS rinkoms, aktyvumas, noras pasiekti daugiau.

🔴 Pardavimų specialisto darbui Vilniuje su dėvėtų sunkvežimių pardavimais eksporto rinkose (b2b). Būtinas geras anglų kalbos mokėjimas, naudotų skirtingų prekinių ženklų sunkvežimių rinkos suvokimas, patirtis joje, aktyvumas, noras pasiekti daugiau.

🔴 Prancūziškai kalbančio (s) pardavimų vadybininko (ės) darbui Šiauliuose pardavimams telefonu (b2b). Būtinas geras prancūzų kalbos mokėjimas, noras dirbti pardavimuose. Būtina patirtis pardavimuose.

🔴 Vokiškai kalbančio (s) pardavimų vadybininko (ės) darbui Šiauliuose pardavimams telefonu (b2b). Būtinas geras vokiečių kalbos mokėjimas, noras dirbti pardavimuose. Patirtis pardavimuose – privalumas, tačiau nėra būtina.

MARKETINGE:

🔴 Marketingo projektų vadovo (ės) darbui augančioje IT sprendimų įmonėje Vilniuje (b2b) su digital rinkodara, turinio sprendimais, SEO, forumais ir pan. B2B marketingo specifikos išmanymas ir patirtis IT marketinge – didelis privalumas.

KLIENTŲ APTARNAVIME, ASISTAVIME:

🔴 Pardavimų skyriaus asistenės (o) tarptautinei aviacijos įmonei darbui Vilniuje anglų kalba. Darbas pamainomis (dieninė, vakarinė ir naktinė pamainos kurios keičiasi kas savaitė). Privalumas – patirtis su Quantum programa. 

HR:

🔴 Personalo vadybininkės (o) didelėje įmonių grupėje Vilniuje darbui su įdarbinimu, dokumentacija, darbuotojų paieškomis. Būtinas geras Rusų ir Anglų kalbų mokėjimas, iniciatyvumas, noras tobulėti ir sieti save su HR sritimi. 

Siejate save su HR sritimi ir galvų medžiokle? Turite sukaupę patirties ar galbūt tik norėtumėte save ugdyti šiose srityse? Esate maksimalistas (ė), orientuotas (ė) į rezultatą, kupinas (ė) minčių ir norų padaryti daugiau, kitaip ir kokybiškai? Norite pinigus užsidirbti, o ne gauti? Parašykite mums, pakalbėkime – galbūt tapsite augančios VoodooSales komandos nariu 🙂 p.s. „veiksmas“ Vilniuje 🙂 

Jei šiuo metu ir nerandate tinkamos pozicijos pas mus, tačiau norėtumėte ateityje sulaukti įdomių, išskirtinių darbo pasiūlymų – nepabijokite susisiekti su mumis ir atsiųsti savo CV, nes tik taip galėsime atsiradus tinkamoms užklausoms pasiūlyti Jums patrauklias pozicijas. Savo CV galite siųsti: Karjera@VoodooSales.lt

Top