Lyderystė

Lyderystės mokymai

by Dev

by Dev
lyderyste

Apie tai, kas yra lyderystė arba lyderis, turbūt esate perskaitę šimtus knygų ir turite šimtus skirtingų nuomonių. Dažnai lyderystė ir lyderis neturi vieno aiškaus apibrėžimo, tinkančio visoms situacijoms, tačiau dažniausiai lyderystė yra įvardijama, kaip menas pritraukti žmones tapti Jūsų pasekėjais. Lyderystė- tai mokslas, leidžiantis stipriems tapti silpnųjų vedliais. Ypatingai svarbi yra lyderystė pardavimuose. O dar svarbiau – lyderystė didelėse pardavimų komandose. Juk ne kiekvienas gali būti lyderis miniai pardavimo vadybininkų, kuriems reikia vedlio, galinčio ne tik motyvuoti, bet ir įkvėpti, parodyti, kad bet kada jis yra pasiruošęs su savo komanda pereiti ugnį ar vandenį, norėdamas pasiekti išsikeltų tikslų.
Dažnai lyderystė yra maišoma su vadovavimu. O tai yra blogai. Geras lyderis ne visada yra geras vadovas ir geras vadovas ne visada yra geras lyderis. Idealiu atveju lyderis turėtų būti lygu vadovui. Tai yra siekiamybė, tačiau yra daug veiksnių, kurie kartais nulemia, jog geras vadovas nėra geras lyderis arba atvirkščiai. Labai blogai, kai lyderis tampa populistu. Tada tiek darbuotojams, tiek įmonei ilguoju periodu ateina sunkūs laikai. Pradžioje populistas yra visų gerbiamas ir mylimas, tačiau po keleto ar keliolikos mėnesių dauguma nuo jo nusisuka.
Mes padedame įmonių vadovams tapti lyderiais savo komandose. Įvairios analizės ir praktinės užduotys bei patarimai leidžia vadovams rasti vietas, leidžiančias atsiskleisti Jų lyderystei prieš savo komandą. O lyderystė komandoje yra be galo svarbu. Jeigu pardavimų komanda priima savo vadovą kaip lyderį, tokia komanda gali pasiekti beprotiškų aukštumų pardavimuose, jų motyvacija yra didelė, jiems netgi negalioja standartinės grėsmės rinkoje, kad kažkuris iš darbuotojų paliks įmonę dėl mažesnio atlyginimo ar nesusikalbėjimo su vadovu. Įvairūs tyrimai rodo, jog didžioji dauguma darbuotojų trokšta turėti vadovą-lyderį. Tad nesnauskite – jeigu jaučiate, kad Jums reikalingas Jūsų komandos pripažinimas, susisiekite su mumis ir neabejojame, kad rasime sprendimus, leisiančius Jums pasiekti reikiamus tikslus. Juk lyderystė – tai galimybė suburti minias ir leisti miniai sekti paskui Jus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Top