Derybų mokymai, derybos, derybų menas.

Sakoma, kad derybos prasideda tada, kai atliekamas nekokybiškas pardavimas.

derybu-menas

Sakoma, kad derybos prasideda tada, kai atliekamas nekokybiškas pardavimas. Kas yra derybos? Derybos – kai ne mažiau kaip 2 žmonės derasi dėl sąlygų, kurios leistų pradėti bendradarbiavimą arba atlikti pirkimo – pardavimo sandorį.
Derybos dažniausiai parodo, jog produktas arba paslauga, kurią bandome parduoti potencialiam klientui, yra aktualūs, tačiau kažkur pardavimo procese mes pritrūkome teisingai atliekamų žingsnių, kad klientas norėtų iškart nusipirkti prekę ar paslaugą nesiderėdamas.
Derybų menas leidžia “iš balos išbristi sausam” arba sušlapusiam labai nedaug, o kitaip tariant, jeigu mokate gerai derėtis, tikėtina, parduosite prekę ar paslaugą ir vis tiek iš to uždirbsite. Galbūt truputį mažiau nei būtumėte uždirbę, jeigu būtumėte teisingai atlikę visą pardavimo procesą, išsiaiškinę kliento lūkesčius, supratę kliento tipažą, identifikavę, kaip reikia pasiūlyti produktą ar prekę būtent konkrečiam klientui. Tačiau tai jau praeitis. Jeigu esate ant derybų slenksčio ir norite išmokti derybų meno, turite atsiminti keletą labai svarbių taisyklių:

  • Jeigu duodate kažką, ko klientas pageidauja papildomai, būtinai turite kažką gauti papildomai – tik taip derybos bus pilnavertės;.
  • Jeigu suteikiate nuolaidą klientui, suteikite ją po ilgos diskusijos ir argumentacijos su klientu ir tik mažais kąsneliais, nes jeigu iškart duosite didelę nuolaidą klientui, yra rizika, kad klientas pasijaus apgaudinėjamas ir derybų apskritai neprireiks;.
  • Geriau duokite papildomai kažkokį produktą ar paslaugą nei mažinkite kainą. Kainos mažinimas Jums tik apsunkins derybas, na, ir, žinoma, neparduosite už tiek, už kiek galėtumėte.

Taisyklių, kurios būdingos sėkmingam derybų menui, yra kur kas daugiau. Jeigu jaučiate, kad trūksta patirties derybose arba norite pagilinti derybų meno įgūdžius ir žinias, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.

Top