Linkedin mokymai

Kaip tikslingai išnaudoti Linkedin eksportui, pardavimams, marketingui, hr?

PatarimaiJeigu svarstote ar Jums reikalingi Linkedin mokymai – siūlome perskaityti šią informaciją. Esame tikri, kad perskaičius tai padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Jeigu dirbate su pardavimais, eksportu, darbuotojų paieškomis, marketingu – tai Linkedin yra vienas svarbiausių įrankių Jums, tačiau apie viską nuo pradžių.

Neretai pardavimų ar eksporto specialistai nenori aktyviai dirbti pardavimuose ar tuo labiau šaltai skambinti klientams. Šalti skambučiai vargina daugumą pardavėjų. Yra daugybė būdų, kaip minimizuoti šaltus skambučius, gaunant užklausas marketingo pagalba. Tačiau, yra ir kitas būdas – Linkedin. Ši platforma tikrai skiriasi nuo kitų „verslui skirtų portalų“ ar platformų. Ji šiuolaikiška, turinti savyje daugybę funkcijų ir galimybių ir populiari visame pasaulyje. Lietuvoje šiuo metu yra virš 420 00 registruotų asmenų, o pasaulyje arti 600 milijonų. Tai tikrai įspūdingi verslo auditorijos skaičiai, kurių „pavydėti“ gali bet kuri kita į verslą orientuota platforma. Linkedin pagalba Jūs galite:

  • Pasiekti daugybę verslo atstovų skirtinguose pasaulio regionuose;
  • Segmentuoti potencialius klientus ir kryptingai dirbti su jais;
  • Didinti įmonės žinomumą bei stiprinti įvaizdį;
  • Ieškoti darbuotojų;
  • Ieškoti Jūsų verslo atstovų skirtinguose pasaulio regionuose;
  • Didinti pardavimus Lietuvoje;
  • Didinti eksporto pardavimus užsienyje;
  • Na, ir žinoma, reklamuoti savo prekes ar paslaugas Linkedin pagalba.

Kiekvienai šių funkcijų yra skirtingi įrankiai, sukurti paties „Linkedin‘o“. Juos verta žinoti ir mokėti jais naudotis. Tačiau galimi ne tik įrankiai. Linkedin galima kurti ir turinį: skelbti straipsnius arba dalintis žinutėmis. Jų dėka galite rinkti „like“, „share“ ir taip didinti savo ar įmonės, kurią atstovaujate, žinomumą bei pritraukti naujus klientus. O kur dar kontaktų kiekio plėtimas ir „networking‘as“. Kuo didesnį turėsite tinklą – tuo daugiau pasieksite Linkedin pagalba.

Kitaip tariant, Linkedin platforma skirta: pardavimams, marketingui, HR. Tad turbūt 99 proc. įmonių vienaip ar kitaip žinoti, kas yra Linkedin ir kaip tikslingai išnaudoti šią platformą tikrai verta.

Apie visa tai mes kalbame su įmonių atstovais ir konsultuojame juos. Kitaip tariant, vedame Linkedin mokymus, supažindiname su galimybėmis. Mūsų mokymai kitokie. Mes patys esame praktikai. Pagrindinis lektoriu, kalbantis apie Linkedin – Linkedin‘e praleidžia per dieną po kelias valandas ir Linkedin‘u naudojasi jau virš 10 metų. Jo surinktas Linkedin sekėjų skaičius viršyja 27′ 000 verslo kontaktų ir iš jų daugiau nei 95 proc. sudaro Lietuvos auditorija, kadangi Saulius dirba su lietuviško turinio kūrimu Linkedin‘e. Jo profilį rasite čia.

Tad jeigu ieškote galimybių, kaip padidinti pardavimus ar eksportą – nedvejokite – susisiekite su VoodooSales ir mes atvykę pas Jus pravesime Linkedin mokymus bei supažindinsime su šios platformos galimybėmis ir patarsime, kaip ją tikslingai panaudoti Jūsų verslo plėtrai ir pardavimų didinimui.

 

Top