IT specialistų atranka, paieška

Programuotojų ir kitų specialistų atranka, galvų medžioklė

Paslaugos

Norint rasti IT specialistus, šiuo metu pasitelkiamos skirtingos priemonės ir būdai. Kaip žinia, rinkoje šių specialistų trūkumas vis auga, tad, norint juos sudominti ir pritraukti į konkrečią įmonę ar projektą, nepakanka įsidėti darbo skelbimą ir laukti, kol kažkas atsiųs Jums savo CV. Juos reikia „medžioti“, sudominti, pritraukti. VoodooSales agentūra jau keletą metų dirba su skirtingomis įmonėmis (FinTech, bankai, logistika, IT paslaugų centrai), kurioms ieško IT specialistų. Turime išdirbę savo paieškos metodiką, taktiką ir žinome, kaip Jūsų verslui pritraukti tinkamiausius profesionalus.

 

Kaip žinia, IT specialistai yra skirtingų kategorijų ir turi skirtingas patirtis. Mes dirbame su šiomis IT specialistų pozicijomis:

 • Programuotojų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Duomenų mokslo (Data scientists) specialistų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • IT sprendimų architektų/analitikų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Inžinierių atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • QA specialistų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Analitikų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Sistemų administratorių atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • DevOps‘ų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Projektų vadovų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Produktų vadovų atranka, paieška, galvų medžioklė;
 • Vadovų atranka, paieška, galvų medžioklė.

Daugumą šių specialistų galime skaidyti į junior, middle, senior patirtį turinčius ar front-end, back-end, full-stack specialistus.

Vienose įmonėse svarbu, kad darbas vyktų pagal Agile projektų valdymo metodologiją ar atskiras Waterfall ir pan. metodikas, kitose – šios darbo praktikos nėra. Pagal tai, kokie yra verslo lūkesčiai darbuotojams, mes žinome, iš kur ir kokio tipo profesionalų ieškoti ir bandyti sudominti.

IT specialistai vertina konkretumą, aiškumą, pasiūlymus, galimybes. Žinoma, jiems svarbu ir tai, kokiai įmonei ieškomas darbuotojas bei kaip atrankų specialistas bendrauja su jais, kiek pats sup

ranta, apie ką kalba. Svarbu suprasti, su kokio tipo žmonėmis bendraujame ir ką galime jiems pasiūlyti. VoodooSales agentūra pasitiki tiek užsienio, tiek lietuviško kapitalo įmonės, kurioms sėkmingai suradome tinkamus specialistus.

Norint rasti tinkamą IT srities profesionalą, procesas užtrunka du – tris mėnesius, kol tinkamas kandidatas bus įdarbintas ir taps sėkminga Jūsų verslo dalimi. Pirmus kandidatus pristatome dviejų-trijų savaičių eigoje.

IT specialistų atranka, paieška, galvų medžioklė gali būti lengva, efektyvi ir kokybiška, jeigu pasirinksite tinkamus partnerius, kurie Jums padės rasti savo srities profesionalus.

Tad jeigu ieškote vieno iš IT grandies specialistų – susisiekime. Esame tikri, jog rasime Jums tinkamus sprendimus.

Spauskite čia ir susisiekite su mumis jau dabar.

Top