Apie VoodooSales

Kas yra VoodooSales, kokie mūsų tikslai, vertybės patirtis

Kas mes

Šiandien JŪS siekiate suprasti unikalius personalo pritraukimo sprendimus ir įžvelgti talentus, kurių dar neatrado kiti. Kitokius talentus, kurie kartu augtų ir augintų, puoselėtų kultūrą ir vertybes, kartu žengtų tikslo link, atrandant vis daugiau galimybių. Atradus tuos geriausius, siekiate išlaikyti jų kompetencijų lygį ir tampate artimesni naujoms verslo plėtros idėjoms.

„Galvų medžioklė“, vadovų ir kitų grandžių personalo atranka, pardavimų bei marketingo mokymai ir strateginės verslo konsultacijos – tai mes, VoodooSales komanda. Išsiskiriame savo požiūriu, metodais ir patirtimi. VoodooSales – tai pardavimus sauganti dvasia. Mūsų įkvėpimas ir motyvacija – sėkmingas JŪSŲ verslas.

Ilgametė darbo patirtis leido suprasti – talentų „medžioklė“ ir tolimesnis profesionalų ugdymas bei verslo plėtra yra menas. O tam, kad būtume menininkais, reikia matyti daugiau nei standartą. Tad, norime prisistatyti. Sveiki! MES esame kitokie.

Vertybės

Maksimalizmas, kokybė, atsidavimas darbui ir pasitikėjimas.

Kasdien dirbdami komandoje, vadovaujamės šiomis vertybėmis ir tikimės, kad mūsų klientai (esami ir būsimi) jomis vadovautųsi. Mes tai ne tik deklaruojame, mes tuo gyvename. Todėl vertybės mums yra veiklos pagrindas bendravimui ir bendradarbiavimui.

Komanda

Mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai, turintys keliolikos metų patirtį vadovavime, pardavimuose, marketinge, verslo pokyčių valdyme, žmogiškųjų išteklių koordinavime, mokymų metodikų kūrime ir dėstyme.

Mes žinome, kad tobulėti – reiškia žengti koja kojon su Jūsų lūkesčiais, todėl esame energinga maksimalistų komanda. Augame, domimės ir kuriame Jums.

Pažintį pradėsime nuo šio projekto iniciatoriaus:

  • Saulius Vanagas – kaip pats juokauja – pardavimuose nuo 5 metų, tad bendrai turintis virš 30 metų patirties parduodant ir bendraujant su klientais. Kiek vėliau prie pardavimų prisidėjo marketingas, vadovavimas komandoms, strateginis planavimas, pokyčių valdymas. Nors Saulius save pristato ir mato kaip pardavimų, marketingo, verslo konsultacijų praktiką, tačiau praktines žinias nusprendė sustiprinti ir teoriniais pagrindais, tad baigė ISM/Norvegijos verslo mokyklos vadovų magistratūrą ir taip sustiprino teorines žinias strateginiame marketinge, strateginiame valdyme ir lyderystėje. Saulius dažnai dalyvauja įvairiose konferencijose tiek kaip klausytojas,tiek kaip pranešėjas. Dažniausiai jį galima pamatyti didžiausioje pardavimų konferencijoje „Pardavimų formulė“, kur jis kelis kartus skaitė pranešimus pardavimų ir marketingo temomis bei yra šios konferencijos dalyvis nuo pat konferencijos atsiradimo Lietuvoje. Sauliaus praktinė patirtis siejasi ir su kūrybiniais sprendimais skirtingoms įmonėms (kūrybinė agentūra RIC), marketingo sprendimais ir aukštais rezultatų pasiekimais mažmeninėje prekyboje (ICG kompiuteriai), pokyčių valdyme, strateginiuose sprendimauose, didelių pardavimų komandų valdyme, naujų pardavimo komandų ir produktų kūrime, koordinavime, atrankose, mokymuose tiek Lietuvoje, tiek tarptautiniu mastu (FCR media). Čia kartu su komanda buvo pasiekti išskirtiniai rezultatai rinkoje (atsivežta į Lietuvą 5 išskirtiniai Google apdovanojimai). Sauliaus departamente buvo apie 100 darbuotojų (aktyvių pardavimų vadybininkai, key account komanda, marketingo skyrius ir pardavimų komandų vadovai – team‘leaderiai).

Tačiau, „vienas lauke ne karys“, ir kad „kova“ būtų smagesnė, komandoje yra ir daugiau profesionalų:

  • Sigita Valavičiūtė – mūsų komandos pardavimų profesionalė, dažnai tampanti pirminiu kontaktu su Jumis – mūsų klientais. Įgyta ilgametė aktyvių pardavimų patirtis, bei daugkartinė pardavimų lyderės pozicija pardavimų profesionalų komandose, lėmė ekspertiškas žinias ir supratimą, kaip palaikomi ilgalaikiai, projektiniai ir smūginiai pardavimai, kokie turi būti keliami KPI darbuotojams, kaip juos motyvuoti ir kaip dirbti su klientais, kad jie norėtų įsigyti atstovaujamas prekes, bei paslaugas. Sigita yra knygų skaitymo guru, kuri taip tobulina savo pasaulėžiūrą, plečia suvokimą versle, konsultacijose ir pardavimuose.

 

  • Ingrida Pocevičiūtė – mūsų komandoje atstovaujanti darbuotojų paieškos ir atrankos procesą. Kryptingai siekdama karjeros HR srityje Ingrida apsigynė „Verslo psichologijos“ magistrą bei kaupė savo patirtį Lietuvos ir užsienio kapitalo lyderiaujančiose įmonėse. Darbas stipriausių rinkos žaidėjų komandose išugdė maksimalizmo siekimą, lankstumą bei kūrybingumą atrandant sprendimus sudėtingiausiose situacijose. Pati Ingrida mini, kad geriausiai ją apibrėžia kandidatai, kurie pabrėžia nestandartinį priėjimą, nuoširdų bendravimą ir profesionalumą atrankos proceso metu. O jos „drive’as“ ir tikslas „galvų medžioklėje“: klientui atrasti geriausią kandidatą tiek pagal kompetencijas, tiek pagal vertybes.

 

VoodooSales – tai pardavimus sauganti dvasia. Jei vis dar skaitote, akivaizdu, Jūs norite pasikalbėti su mumis gyvai. Tad, susisiekime – mes pažadame, kad nebūsime „pigūs“, tačiau pasiūlysime kokybiškus sprendimus, orientuotus į rezultatus, leisiančius Jums pasiekti norimus tikslus mūsų surastų specialistų, pravestų mokymų ar konsultacijų dėka. VoodooSales – vieninteliai tokie… magiški 🙂

Top