Apie VoodooSales

Kas yra VoodooSales, kokie mūsų tikslai, vertybės patirtis

Kas mes

Įsivaizduokite idealią savo dieną: Jūs ateinate į darbą ir Jums nereikia žiūrėti, kaip Jūsų komandos vykdo iškeltus pardavimų tikslus. Jūs esate garantuotas, kad Jūsų komanda juos tiesiog viršys. Ir taip praeina viena diena, savaitė, mėnuo, metai. Jūs tiesiog vystote įmonės tolimesnę plėtrą, dirbate su produktų, paslaugų kūrimu, užsiimate sau malonia veikla.
Taip, tai gali būti realybė, jeigu patikėsite pardavimų personalo atrankas ir mokymus mums – VoodooSales komandai. Mes esame savo srities profesionalai, galintys Jums pagelbėti tiek strateginiuose, tiek taktiniuose pardavimų veiksmuose. Pagrindinis komandos variklis – Saulius Vanagas, žmogus turintis daugiau nei 15 metų patirtį darbe su aktyviais ir pasyviais pardavimais, darbuotojų atrankomis, mokymais, marketingu. Saulius paskutiniuosius kelerius metus dirbo pardavimų ir marketingo direktoriumi internetinės reklamos agentūroje, o jo komandą sudarė virš 60 pardavimų vadybininkų bei 10 komandų vadovų. Jis skaitė pranešimus ISM universitete vadovų magistratūros studentams tema “Lyderystės retorika” bei didžiausioje Lietuvoje pardavimų konferencijoje “Pardavimų formulė”. Saulius turi patirties darbe su B2B ir B2C pardavimais, su aktyviais ir pasyviais pardavimais, su įvairias kompetencijas turinčiais pardavimų vadybininkais ir komandų vadovais bei direktoriais.
Sauliaus išsilavinimas: įgytas ISM/BI (Norwegian business school) Executive magistro diplomas. Lyderystė, strateginis valdymas, strateginis marketingas – tai sritys, kurios labiausiai atitinka išsilavinimą ir įgytas žinias. Tai sritys, kuriose Saulius gali ir yra pasiruošęs šiomis žiniomis pasidalinti su Jumis tam, kad Jūsų įmonių rezultatai augtų ir atitiktų Jūsų lūkesčius.
Mūsų komandą sudaro ir daugiau savo srities profesionalų, turinčių didelę patirtį aktyviuose pardavimuose, jų valdyme, mokymuose, komandų kūrime. Bendradarbiaujame su kitais lektoriais. Net tuo atveju, jeigu Jūsų lūkesčiai būtų kitokie , rastume Jums tinkamus sprendimus, leidžiančius pasiekti Jums trokštamus rezultatus.
Nepabijokite susisiekti su VoodooSales komanda – neabejojame, jog galime Jums padėti pagerinti esamą situaciją rinkoje apmokydami Jūsų darbuotojus pardavimų ar tiesiog atrinkdami labiausiai tinkamus kandidatus Jums. Voodoo sales – tai magiški pardavimai klientams, tai atributas, kuris simbolizuoja, kad mes keliame sau aukštus rezultatus, kad mūsų vertybės yra maksimalus atsidavimas kliento pardavimų augimui ir aukštiems rezultatams.
Mūsų vertybės – MAKSIMALIZMAS, AUKŠTA KOKYBĖ, ATSIDAVIMAS DARBUI, PASITIKĖJIMAS. Jeigu Jūs “gyvenate” tokiomis ar panašiomis vertybėmis, neabejojame, jog mūsų sprendimai idealiai atitiks Jūsų lūkesčius.

Top