Vadovų paieška

Vadovų atranka

personalo-valdymas

Vadovų paieška, vadovų atranka daugumai įmonių yra itin sudėtingas procesas, kuris užtrunka ne vieną mėnesį. Rasti tinkamą vadovą daugumai įmonių akcininkų, investuotojų ar direktorių yra gan didelis iššūkis. Vadovai pasižymi skirtingais vadovavimo metodais, charakteristikomis, požiūriu į darbą, vertybėmis, įgyta patirtimi, noru mokytis, tobulėti, bendravimu su kolegomis ir pan. O kur dar skirtingi departamentai, skirtingos įmonės, jų kultūra, vertybės.

Voodoo Sales komanda dirba ties vadovų paieškomis, vadovų atrankomis. Tačiau ir čia mes neatsisakome pagrindinio Voodoo Sales principo – ieškoti “galvų medžioklės” principu. Pirmiausia, mes bandome sumedžioti iš labiausiai tikslinių kategorijų, labiausiai tinkamus įmonių, skyrių ar padalinių vadovus. Sekantis žingsnis yra duomenų bazė, kurioje turime tam tikrus duomenis apie vadovus, kurie svarstytų darbo pokytį. Tada seka rekomendacijos, viešos duomenų bazės ir kiti galimi vadovų paieškos ar vadovų atrankos būdai.

Vadovų paieška, vadovų atranka yra atsakingiausias darbas personalo paieškoje, nes nuo vadovo priklauso tolimesnė konkretaus skyriaus ar įmonės veikla, rezultatai, efektyvumas.

Vadovų paieška, vadovų atranka pasižymi tuo, kad vadovai tikrinami itin giluminiškai, duodant atlikti tiek užduotis, tiek psichologinius tinkamumo testus. Visada vadovų paieškos, vadovų atrankos metu tikrinamos rekomendacijos iš kelių buvusių ankstesnių darbų. Kalbamasi tiek su buvusiais kolegomis, tiek su pavaldiniais, tiek su aukštesniais vadovais ar net akcininkais. Ne visąlaik neigiami atsiliepimai lemia galutinę rekomendaciją, kadangi kartais jos būna subjektyvios, tačiau neigiami atsiliepimai taipogi patikrinami papildomai vien tam, kad suprastume, kiek konkretūs atsiliepimai yra objektyvūs ar subjektyvūs.

Vadovų paieška, vadovų atranka vidutiniškai užtrunka 2-5 mėnesius, kadangi į procesą dažnai būna įtraukti keli skirtingi asmenys, vyksta keli susitikimai su darbdaviais, tarpiniai testavimai. Galiausiai, renkasi ne tik darbdaviai, neretai renkasi ir darbuotojai, tad svarbu ir įmonės pozicija rinkoje, lankstumas, vertybės.

Vadovų paiešką, vadovų atranką, vadovų galvų medžioklę mums patikėjo žinomos Lietuvos ir užsienio įmonės. Galime pasidžiaugti, kad mūsų surasti ir įdarbinti vadovai sėkmingai dirba įmonėse.

Svarstote apie vadovo keitimą? Reikalinga vadovo paieška, vadovo atranka? Nesate tikri, ar pasirinksite tinkamą kandidatą? Voodoo Sales komanda gali Jums padėti. Mūsų patirtis vadovų atrankoje, vadovų paieškoje, vadovų galvų medžioklėje ir konsultacijose leis Jums pasirinkti tinkamiausią kandidatą. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime vadovų paieškos, vadovų atrankos klausimais jau dabar.

Top