Pardavimų vadybininkas

Kas yra pardavimų vadybininkas? Tai asmuo, atstovaujantis tam tikrą įmonę ar asmenį bei parduodantis prekes arba paslaugas.

by Dev

by Dev
pardavimu-vadybininkas

Kas yra pardavimų vadybininkas? Tai asmuo, atstovaujantis tam tikrą įmonę ar asmenį bei parduodantis prekes arba paslaugas. Čia rasite darbo skelbimus, kuriuose ieškoma pardavimų vadybininkų. Pardavimų vadybininkas užsiima prekių ar paslaugų pardavimu. Geras pardavimų vadybininkas turi turėti ne mažesnę kaip trejų-penkerių metų patirtį pardavimuose. Žinoma, galite būti ir pradedantysis pardavimų vadybininkas. Tokiu atveju patirties didelės nereikia, įmonės pačios apmoko, bet atlyginimas yra kur kas mažesnis. Geram pardavimų vadybininkui būdingos šios savybės: komunikabilumas, orientacija į rezultatą, noras dirbti ir užsidirbti, empatija. Tačiau jis dažnai turi ir neigiamų savybių, kurios kartais tampa teigiamomis ir leidžia pasiekti aukštų rezultatų, tai yra: užsispyrimas, “ėjimas kiaurai sieną” norint pasiekti savo išsikeltus tikslus. Jeigu manote, kad esate/galėtumėte būti geras pardavimų vadybininkas, atsiųskite mums savo CV, mes pasiūlysime Jums gerai apmokamą darbą. Jeigu manote, kad esate pradedantis pardavimų vadybininkas, taip pat atsiųskite mums savo CV. Jeigu nesate tikri, ar esate pardavimų vadybininkas, susisiekite su mumis ir kartu nuspręsime, ar Jūs esate tinkamas pardavimams ir kokių žinių Jums reikia. Jeigu esate pardavimų vadybininkas, bet norite kilti karjeros laiptais, taipogi susisiekite su mumis – turime pasiūlymų, kaip galėtumėte tapti pardavimų projektų vadovu, pardavimų vadovu ar net pardavimų direktoriumi. Jeigu sapnuojate naktimis, kad esate pardavimų vadybininkas, tačiau realybėje nesate, susisiekite su mumis – akivaizdu, kad Jūs tikrai norite būti geras pardavimų vadybininkas ir, tikėtina, anksčiau ar vėliau tapsite puikus pardavėjas, bet viskam savas laikas. Net tobulai geras pardavimų vadybininkas kažkada buvo tik pradedantysis. Beje, jeigu norite uždirbti kelis tūkstančius eurų tiesiog bendraudamas su žmonėmis ir parduodamas paslaugas ir prekes, neabejotinai, Jūs – potencialus pardavėjas.
Manome, jog jeigu skaitote šį straipsnį, Jūs jau esate pardavimų vadybininkas arba artimiausiu metu tikrai juo būsite. Tad jeigu net ir nerandate tinkamo pasiūlymo tarp mūsų paskelbtų skelbimų, mes vis tiek laukiame Jūsų CV su lūkesčiais. Neabejojame, kad kažkuriuo metu padėsime Jums užsidirbti daugiau .

Darbo pasiūlymus pardavimuose rasite paspaudę šią nuorodą: http://voodoosales.lt/siuo-metu-ieskome/

Top