Pardavimų vadovas

Pardavimų lyderis

by Dev

by Dev
pardavimu-vadovas

Kas yra pardavimų vadovas? O kas yra geras pardavimų vadovas? Ar pardavimų vadovas yra geras lyderis? Kokias funkcijas atlieka pardavimų vadovas? Kokio dydžio komandai turėtų vadovauti efektyvus pardavimų vadovas? Kada įmonėje reikalingas pardavimų vadovas? Šie ir dauguma kitų klausimų, susijusių su pardavimų vadovu, dažnai kirba įmonių vadovų ar savininkų galvose. Ne paslaptis, kad pardavimų vadovas- tai žmogus, turintis patirtį pardavimuose, jų valdyme, lyderystėje, turintis asmeninių kontaktų bei galintis ne tik parduoti pats, bet ir surinkti reikiamą komandą ir su ja pasiekti keliamus pardavimų tikslus. Laikoma, kad geras pardavimų vadovas efektyviai gali dirbti su 6-12 žmonių komanda. Darbuotojų skaičius, su kuriuo dirba pardavimų vadovas, priklauso nuo to, kiek jis turi gebėjimų ir noro parduoti pats. Kuo daugiau žmonių komandoje turi pardavimų vadovas, tuo mažiau laiko jis turėtų skirti asmeniniams pardavimams (specialisto darbui) ir tuo daugiau savo darbo laiko turėtų skirti darbui su žmonėmis (lyderystei) bei valdymui.
Mes padedame įmonėms atrinkti tinkamus pardavimų vadovus, juos apmokome, padedame sukurti ir palaikyti reikiamą pardavimų strategiją, kuri užtikrina efektyvų darbą su pardavimų vadybininkais ar vadovais. Esant poreikiui, atliekame pardavimų skyriaus auditą, konsultuojame pardavimų vadovus, kaip efektyviai dirbti su savo komandomis, kad pasiekti keliamus tikslus. Čia rasite ir sąrašą darbo pasiūlymų, kur ieškomas pardavimų vadovas ar pardavimų direktorius. Ne visos įmonės viešina savo duomenis, tad net jeigu ir nerandate sau tinkamo pasiūlymo, susisiekite su mumis ir tikėtina, kad mes turėsime Jums ką pasiūlyti.
Pardavimų vadovo uždarbis svyruoja nuo 800 iki keleto ar net keliolikos tūkstančių Eurų (išskirtinais atvejais) priklausomai nuo patirties bei komandos ir paslaugų/prekių, su kuriomis būtų dirbama. Be abejonės, dalis uždarbio yra įvairūs priedai, dalis – fiksuotas atlyginimas.
Nepamirškite, kad viskas prasideda nuo asmeninio pardavimo. Ir jeigu mokėsite “parduoti” savo darbo laiką, mokėsite parduoti ir paslaugas ar prekes, kurias atstovausite.

Darbo pozicijas kurioms ieškome šiuo metu savo srities profesionalų, rasite paspaudę šią nuorodą: http://voodoosales.lt/siuo-metu-ieskome/

Top