Mokymai vadovams

Vadovų mokymai

mokymai-vadovams

Kaip žinia, pardavimų vadovai – pagrindinė grandis tarp vadybininkų ir klientų. Jeigu vadovas nėra motyvuotas, mažiau kompetentingas ar neturi reikalingų įgūdžių dirbti su komanda, dažnai rezultatai krenta arba nepasiekiami reikiami pardavimų planai. Tada neabejotinai iškyla problemos ne tik įmonei, bet ir pardavimų vadovams ar vadybininkams. Tam, kad išvengti tokių nesklandumų, išskirtinai turime mokymus vadovams, dirbantiems su pardavimų komandomis. Mokymai vadovams gali būti keleto skirtingų krypčių:

  • Motyvaciniai mokymai vadovams;
  • Teisingo vadovavimo mokymai vadovams;
  • Lyderystės mokymai vadovams;
  • Pardavimų strategijos kūrimo ir palaikymo mokymai vadovams;
  • Aiškių KPI nustatymo ir darbo su pardavimų vadybininkais mokymai vadovams;
  • Kiti mokymai vadovams(pagal poreikius, atliktus analizę konkrečioje įmonėje).

Visi šie mokymai vadovams yra dienos arba keleto dienų trukmės, priklausomai pagal poreikį ir konkrečios įmonės galimybes. Dažnai mokymai vadovams būna tęstiniai, nes paprastai reikia keleto skirtingų krypčių tam, kad paruošti teisingą ir aiškų pamatą keliamiems pardavimų tikslams ir darbui su komandomis. Tokie mokymai vadovams leidžia pagilinti žinias, pamatyti savo darbo rezultatus kitu kampu, įsivertinti komandos ir darbo su komanda efektyvumą.
Susisiekite su mumis ir gaukite specializuotą pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius. Mes pasiūlysime lanksčius sprendimus ir aukštą profesionalumą.

Top