Rekomendacijos

Klientų atsiliepimai apie VoodooSales

Petras Butėnas

Petras Butėnas “Simplanova” direktorius:

Esame išbandę ne vieną kandidatų atrankos agentūrą ir ilgalaikėje perspektyvoje nusivylę. Saulius yra savo srities profesionalas, pagelbėjęs mums rasti pardavimo ir marketingo specialistus. Į mūsų užklausas dėl kandidatų VoodooSales visada atsakydavo greitai, tiksliai, atvirai ir profesionaliai. VoodooSales atrankos procesas nėra standartinis, taikomi originalūs metodai, kurie pradžioje atrodė neįprasti, tačiau pasiteisino – atrinkti kandidatai sėkmingai dirba įmonėje “Simplanova”.

Kristina Jankauskaitė

Kristina Jankauskaitė, AS “Magnetic MRO” administracijos ir personalo vadovė:

“Mūsų kompanija, veikianti aviacijos sektoriuje, bendradarbiauja su “VoodooSales” antrus metus personalo paieškos bei atrankos klausimais. VoodooSales pasiūlyti kandidatai į pardavėjų pozicijas yra veržlūs, aktyvūs, motyvuoti ir įdarbinti darbuotojai kol kas pateisina visus lūkesčius. Neabejotinai su VoodooSales bendradarbiausime ir ateityje!“

Dainius-Baltrusaitis

Dainius Baltrušaitis “Confinn” UAB (Vadovų konferencija EBIT, Pardavimų formulė ir kt.) direktorius:

VoodooSales padėjo atrinkti naujus pardavėjus mūsų komandai. Tai buvo itin sklandus, itin lengvas ir itin efektyvus darbas sykiu. Reikiamus žmones VoodooSales padėjo surasti greičiau nei mes galėjome įsivaizduoti.

Top