Pardavimų mokymai

Aktyvių pardavimų mokymai

pardavimu-mokymai

Ieškote sprendimų kaip padidinti pardavimus? Turite pardavimų komandą, tačiau nesate tikri ar ji dirba efektyviai? O galbūt neturite pardavimų komandos, norite ją turėti, tačiau nežinote kokie sprendimai veikia ir kaip rekomenduojama dirbti su pardavimų komanda, kad pardavimai augtų? Mes galime Jums padėti. Turime plačią pardavimų patirtį skirtingose rinkose su produktų ir paslaugų pardavimais, pardavimo komandų mokymais, pardavimo ir marketingo strategijų kūrimu, bei taktinių veiksmų įgyvendinimu pardavimuose skirtingose įmonėse. Todėl esame tikri, kad rasime sprendimus kurie leis Jūsų įmonei pasiekti aukštesnių rezultatų. Pas mus atliekami šie pardavimų mokymai:

 • Aktyvių pardavimų mokymai;
 • Klientų aptarnavimo mokymai;
 • Prekių pardavimo mokymai;
 • Derybų mokymai;
 • Paslaugų pardavimo mokymai;
 • Eksporto pardavimų mokymai;
 • Sprendimų pardavimo mokymai;
 • E-komercijos pardavimų mokymai;
 • Projektinių pardavimų mokymai;
 • Mažmeninės prekybos (retail) mokymai;
 • Telemarketingo (pardavimų telefonu) mokymai;
 • Susitikimų su klientais pardavimų mokymai (field sales);
 • B2B mokymai | B2C mokymai | B2G mokymai.

Mes įsitikinę, kad norint gerai parduoti prekes ar paslaugas, reikia kone kasdien tobulinti pardavimų žinias ir įgūdžius. Kiekvienas susitikimas su klientu yra tarsi nauji pardavimų mokymai. Tačiau tokie pardavimų mokymai gali būti “skausmingi” įmonei, jei žmogus bando parduoti prekę ar paslaugą neturėdamas bent vidutinių įgūdžių pardavimuose. Mūsų siūlomi pardavimų mokymai leidžia praplėsti turimas žinias, išmokti papildomų pardavimų “triukų”, suvokti, kaip galima parduoti “kitaip”, na, ir, be abejo, gauti papildomos motyvacijos kasdieniame darbe.

VoodooSales pardavimų mokymai pasižymi stipria praktine dalimi, analize ir adaptacija konkrečiam klientui pagal jo rinkos specifiką. Paprastai rinkoje yra nemažai teoretikų, kurie prisiskaitę knygų arba kažkada darę pardavimus prieš X metų, moko kitus, patys jau ne visai dirbdami pardavimuose. Tokie pardavimų mokymai gal ir efektyvūs, tačiau kur kas mažiau atneša naudos nei tie mokymai, kai gaunate pilną informaciją ir patarimus iš žmonių, kurie yra pardavimų praktikai, dirbantys ir dirbę pardavimuose daug metų ir patys bendraujantys su klientais, nebijantys kartu su mokomais darbuotojais nuvažiuoti į susitikimus ir parodyti įvairias pardavimų technikas realiuose susitikimuose ar telefoninių pokalbių metu.

Pardavimų mokymai galimi tiek didelėms pardavimų komandoms (masiniai), tiek asmeniniai (koučingo pagrindais). Pardavimų mokymai organizuojami tiek vadybininkams, tiek vadovams, priklausomai nuo esamos rinkos padėties ir situacijos.

Pardavimų mokymai vadybininkams paprastai leidžia jiems patobulinti savo pardavimų žinias, kiekybinius rodiklius, įgyti daugiau pasitikėjimo, suvokimo, užtvirtinti teisingą pardavimo ciklo naudojimą pardavimo metu. Pardavimų mokymai vadovams yra labiau orientuoti į darbą su vadybininkais, darbo su vadybininkais analizę, vietas, kurios gali būti koreguotinos tam, kad pardavimų vadovai pasiektų aukštesnių rezultatų su savo komandomis. Pardavimų mokymai pardavimų vadovams yra labiau analizės, patariamojo pobūdžio, leidžiančio identifikuoti situacijas “iš šono” ir priimti tinkamus sprendimus, kad rezultatai pasikeistų teigiama linkme. Pardavimų mokymų metu daromos įvairios vidinės treniruotės, analizuojami telefoniniai pokalbiai su klientais, analizuojami pardavimų pokalbiai susitikimų metu, peržiūrimas visas pardavimo procesas, duodami siūlymai korekcijoms, suteikiamas aiškus grįžtamasis ryšys. Kiekvienu atveju pardavimų mokymai leidžia tiek darbuotojui kitaip pažvelgti į save, tiek vadovui pamatyti darbuotojo neatrastas galimybes bei labiau atsiskleisti, tiek pačiam vadovui pamatyti, kur gali dirbti kitaip, kad darbuotojai pasiektų aukštesnių rezultatų.

Spauskite čia, užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime, kad aptarti Jums tinkamus sprendimus. Arba tiesiog paskambinkite mums kontaktuose nurodytais numeriais.

Top