Pardavimų mokymai

Norint gerai parduoti prekes ar paslaugas, reikia kone kasdien mokytis pardavimų.

pardavimu-mokymai

Norint gerai parduoti prekes ar paslaugas, reikia kone kasdien mokytis pardavimų. Kiekvienas susitikimas su klientu yra tarsi nauji pardavimų mokymai. Tačiau tokie pardavimų mokymai gali būti skausmingi įmonei, jei žmogus bando parduoti prekę ar paslaugą neturėdamas bent vidutinių įgūdžių pardavimuose. Mūsų siūlomi pardavimų mokymai leidžia praplėsti turimas žinias, išmokti papildomų pardavimų triukų, suvokti, kaip galima parduoti kitaip, na, ir, be abejo, gauti papildomos motyvacijos kasdieniame darbe.

Mūsų pardavimų mokymai pasižymi itin stipria praktine dalimi. Paprastai rinkoje yra labai daug teoretikų, kurie prisiskaitę įvairių knygų arba darę pardavimus prieš 30 metų, moko kitus. Mūsų manymu, tokie pardavimų mokymai efektyvūs, tačiau kur kas mažiau atneša naudos nei tie mokymai, kai gaunate pilną informaciją ir patarimus iš žmonių, kurie yra pardavimų praktikai, dirbantys ir dirbę pardavimuose daug metų ir patys bendraujantys su klientais, nebijantys kartu su mokomais darbuotojais nuvažiuoti į susitikimus ir parodyti įvairias pardavimų technikas realiuose susitikimuose ar telefoninių pokalbių metu. Pas mus atliekami šie pardavimų mokymai:

  • Telemarketingo (pardavimų telefonu) | Susitikimų su klientais pardavimų |Pardavimų susitikimo metu |B2B | B2C | B2G.

Pardavimų mokymai galimi tiek didelėms pardavimų komandoms (masiniai), tiek asmeniniai (koučingo pagrindais). Pardavimų mokymai organizuojami tiek vadybininkams, tiek vadovams, priklausomai nuo esamos rinkos padėties ir situacijos.

Pardavimų mokymai vadybininkams dažniausiai leidžia jiems patobulinti savo pardavimųžinias, kiekybinius rodiklius, įgyti daugiau pasitikėjimo, suvokimo, užtvirtinti teisingą pardavimo ciklo naudojimą pardavimo metu.Pardavimų mokymai vadovams yra labiau orientuoti į darbą su vadybininkais, darbo su vadybininkais analizę, vietas, kurios gali būti koreguotinos tam, kad pardavimų vadovai pasiektų aukštesnių rezultatų su savo komandomis. Pardavimų mokymai pardavimų vadovams yra labiau analizės, patariamojo pobūdžio, leidžiančio identifikuoti situacijas “iš šono” ir priimti tinkamus sprendimus, kad rezultatai pasikeistų teigiama linkme.Pardavimų mokymų metu daromos įvairios vidinės treniruotės, analizuojami telefoniniai pokalbiai su klientais, analizuojami pardavimų pokalbiai susitikimų metu, peržiūrimas visas pardavimo procesas, duodami siūlymai korekcijoms, suteikiamas aiškus grįžtamasis ryšys.Kiekvienu atveju pardavimų mokymai leidžia tiek darbuotojui kitaip pažvelgti į save, tiek vadovui pamatyti darbuotojo neatrastas galimybes bei labiau atsiskleisti, tiek pačiam vadovui pamatyti, kur gali dirbti kitaip, kad darbuotojai pasiektų aukštesnių rezultatų.

Top