Burtininko (ės) VoodooSales komandoje

by Saulius

Norėtumėte dirbti įmonėje, kurioje visi orientuoti į tikslus ir žino ko siekia? Siejate arba norėtumėte sieti save su mokymais, galvų medžiokle (darbuotojų atrankomis)? Turite vienoje iš šių įvardintų sričių patirties ir noro augti dar labiau? Tada galimai mes Jūsų ieškome augančiai VoodooSales komandai.

Bet dabar sustokite. Įsiklausykite į save, savo norus ir viziją.

Norime kalbėtis tik su tais, kurie turi ambicijų, yra išskirtinio mąstymo, žiūri ilgailaikės perspektyvos ir nebijo padaryti daugiau, kad pasiekti daugiau. Ir tai dar ne viskas. Įsivertinkite ar tikrai norite būti varikliu stipriai augančiame ir besikeičiančiame organizme, o ne sraigteliu dideliame jau senai užaugusiame aparate, nes čia mes ieškome variklių, kurie kartais klysta, kartais perdega, tačiau yra varikliai ir nori tokiais būti.

Taip, mes agresyvūs, ambicingi, orientuoti į tikslus ir kokybiškus rezultatus. Taip, mūsų projektai sudėtingi, o klientai reiklūs. Taip, mes pasipykstame viduje ir nesame „pūkuoti meškiukai“, bet tai tik vardan klientų, kokybės ir tikslų, kuriuos norime pasiekti. Mes kalbame, diskutuojame, ginčyjamės ir tikimės tokių pat – turinčių savo nuomonę, ambicingų, iniciatyvių ir suprantančių, kad pinigai uždirbami, o ne tiesiog gaunami už atėjimą į darbą. Jei manote, kad vertybiškai mes panašūs – parašykite. Galbūt tai bus Jūsų naujo kelio pradžia.

Uždarbio galimybės: nuo 730 Eur. bruto. plius realūs bonusai už kiekvieną įgyvendintą projektą.

p.s. Kiekvienu atveju uždarbio galimybės derinamos individualiai.

Top