Pardavimų specialisto (ės)

by Saulius
Darbo sritis: Eksportas Pardavimai
Vieta: Vilnius

Darbo aprašymas

Ieškome eksporto pardavimų vadybininko (-ės) darbui su naujų klientų pritraukimu lyderio pozicijas rinkoje užimančiai gamybinei įmonei, dirbti Vilniuje. Įmonė turinti stiprų investuotojų užnugarį bei šiuolaikiškas gamybos technologijas, siūlanti sprendimus Lietuvoje ir Europoje.

Kokie bus jūsų darbai?

• Ieškoti verslo plėtros galimybių Vakarų Europos, Skandinavijos rinkose;
• Dirbti su aktyviais pardavimais naujiems klientams gaminių ir individualių gaminių pardavimuose;
• Kartu su klientais ieškoti sprendimų ir galimybių;
• Dalyvauti tiesioginiuose pardavimuose ir derybose su užsienio klientais;
• Ieškoti nestandartinių sprendimų potencialiems klientams;

Reikalavimai:

Kokio profesionalo ieškome?

  • Energingo ir aktyvaus, norinčio ir galinčio aktyviai dirbti su naujų klientų pritraukimu;
  • Turinčio bent 2 metų pardavimų patirtį projektų pardavimuose;
  • Suprantančio gamybinius procesus, gebančio dirbti kartu su gamyba planuojant pardavimus ir gamybą;
  • Laisvai bendraujančio anglų kalba (C1 – C2 lygis) tiek žodžiu, tiek raštu. Kitos užsienio kalbos būtų didelis privalumas;
  • Reprezentatyvaus, gebančio profesionaliai atstovėti įmonės interesus su užsienio klientais;
  • Norinčio ir galinčio dalį laiko praleisti komandiruotėse, klientų vizitavime.

Ką mes siūlome?

  • Įdomų, atsakingą bei nuolatinio tobulėjimo reikalaujantį darbą;
  • Kompetetingą komandą, pasiruošusią dirbti bendro tikslo vardan;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį ir kitas skatinamąsias priemones.
  • Galimybę augti su patikima komanda.

Uždarbio galimybės: nuo 1’600 Eur. bruto + realūs priedai už sėkmingus pardavimus.

Kandidatuokite per sistemą arba tiesiogiai siųsdami savo CV ir trumpą prisistatymą el. paštu.

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu.

Top