Transporto/Ekspedicijos vadybininko (ės) Lenkijos linijai

by Saulius
Darbo sritis: Ekspedicija Transportas
Vieta: Vilnius

Darbo aprašymas

Ieškome jaunesniosios transporto vadybininkės (-o) ekspedicijos įmonėje Vilniuje darbui anglų/Lenkų kalbomis su Lenkijos ekspedicijos linija. Įmonė užsiimanti FMCG produktų ekspedicija Baltijos šalyse ir vakarų Europoje.

Kokie bus jūsų darbai?

  • Pasiūlymų klientams rengimas, kainų skaičiavimai;
  • Klientų paieška (biržos, mini tenderiai ir pan.);
  • Pardavimų dokumentacija;
  • Darbas su Excel ir buhalterine programa;
  • Reikiamos informacijos surinkimas (klientų sąrašai, techninė informacija, rinkos kainų stebėjimas);
  • Užklausų iš tiekėjų ir partnerių surinkimas, apdorojimas, suvedimas į sistemas;
  • Krovinių pristatymo organizavimas;
  • Kitos užduotys, būtinos transporto/ekspedicijos skyriui.

Reikalavimai:

Kokio profesionalo ieškome?

  • Gebančio gerai planuotis savo laiką, orientuoto į detales bei pagalbą transporto vadybininkui, draugiško, galinčio vienu metu daryti kelis darbus, atsparaus stresui;
  • Bendraujančio anglų ir lenkų kalbomis tiek žodžiu, tiek raštu. Rusų kalbos žinios – privalumas;
  • Turinčio loginį mąstymą, orientuoto į rezultatą;
  • Norinčio mokytis, tobulėti ir sieti save su Logistikos sektoriumi;
  • Turinčio bent 1 metų patirtį logistikos/ekspedicijos/transporto paslaugų įmonėse su Lenkijos rinka.

Ką mes siūlome?

  • Darbą iššūkių, galimybių viename labiausiai augančių sektorių – logistikos;
  • Galimybes augti ir tobulėti;
  • Smagią komandą ir vertybiškai draugišką aplinką.

Uždarbio galimybės: nuo 1’000 iki 1’400 Eur Brutto. + Bonus

Kandidatuokite per sistemą arba tiesiogiai siųsdami savo CV ir trumpą prisistatymą el. paštu:

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu.

Top